Jesteśmy częścią MB GROUP

Nasza grupa składa się z 8 unikalnych marek, które są liderami w swoich dziedzinach oferując komplementarny katalog usług z obszaru recyklingu, gospodarki obiegu zamkniętego i zrównoważonego rozwoju.

Kilka słów od naszego CEO

„Żyjemy w świecie postępującego globalnego ocieplenia, które wymaga od nas stanowczych działań. Zielony Ład przyjęty przez EU to nie tylko dążenie do gospodarki zero emisyjnej, ale również cyrkularnej i sprawiedliwej.

W SRS doskonale rozumiemy i w pełni identyfikujemy się z tą strategią. Nasza oferta jest dla wszystkich firm podążających tą drogą.”

– Łukasz Łyżwa

Nasza wizja

Być innowatorem integrującym usługi z zakresu gospodarki obiegu zamkniętego w celu zbudowania Europejskiego Zielonego Ładu.

Nasza misja

Rozwijać zrównoważone łańcuchy dostaw, dostarczając wiedzę i skuteczne narzędzia naszym partnerom, którzy dążą do osiągnięcia swoich celów w zakresie gospodarki obiegu zamkniętego oraz zero emisyjności.

Nasi Partnerzy

W SRS wierzymy w partnerstwo i wymianę doświadczeń. We współpracy z naszymi partnerami zależy nam na rozpowszechnianiu standardów Europejskiego Zielonego Ładu. Nasze wspólne wysiłki skupiają się na definiowaniu nowych zasad funkcjonowania firm, zgodnie z ideą gospodarki o obiegu zamkniętym. Zapraszamy do współpracy z nami, abyś i Ty mógł wprowadzić do swojego przedsiębiorstwa nowatorskie rozwiązania wpływające na kształtowanie przyszłości zielonej gospodarki.